GÜNCEL HABERLERKRİPTO PARALAR

Gem Coinler Günümüzün Hazine Sandığı mı ?

Yeniden merhaba sevgili okuyucu. Bugün; karşımıza çıktığında “ah ulen zamanında alamadık” dediğimiz ve yaptığı yüksek artışlar ile kalbimizi hop hop ettirerek kan basıncımızı arttıran Gem Coinler hakkında bilgi paylaşmak istiyorum.

Gem Coin Nedir ?

Gem‘in ingilizce anlamı mücevher’dir. Bu coinler yüksek kazanç potansiyeli barındırabileceği için “Gem Coin” olarak anılmaktadır. Gem coin, projesi başarılı olup, yükselme potansiyeli olan ve henüz çok kişi tarafından farkedilmemiş fırsat coinleridir.

Kimisi piyasadan tamamen silinebilmekte, ancak bazıları da düşük piyasa değeri gereği eğer yeterli popülerliği yakalarsa 10, 100 hatta 1000 kata kadar değerlenebilir.

Böylesi rakamlar insanın hemen hayaller kurmasına sebep oluyor öyle değil mi ?

Peki gerçekten tüm gem projeleri aynı potansiyele sahip midir ?

Bunun mantıklı cevabı elbette büyük çoğunluğunun bu başarıyı yakalayamayacağı yönünde olacaktır. O halde bu projeleri tespit etmekte dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir bunlardan bahsedelim.

Gem Coin Seçilirken Dikkat Edilecek Hususlar

  • Geliştirici Ekibin Araştırılması; En önemli konulardan biridir. Proje ekibinin kendisi hakkında şeffaf bilgiler paylaşıyor olması, projenin hitap ettiği hedef kitle hakkında mesleki geçmişlerinin uygun olması ve buna benzer özellikler ekibe duyulan güven için önemli noktalardır.  (Ekip konusunda örnek vermek gerekirse CasperLabs (CSPR) bu konuda oldukça başarılı, incelemenizi öneririm.)
  • Proje Hakkında Detaylar; Kripto para projesinin hedefi, yol haritası ve hatta domain adresinin alındığı yer bile önemlidir. Gem Coin olarak yatırım yapacağının projenin tüm detaylarına hakim olmak sizi maça 1-0 önde çıkartacaktır. Projenin hitap ettiği hedef kitle açısından alternatifinin bulunmuyor olması da projeyi öne çıkartacak hususlardandır. (Eğer görüntüleme yapılmış ise en detaylı bilgilere coinmarketcap.com sitesinden erişebilirsiniz.)
  • Arz Dağılımı; Toplam arzın dağılımı önemlidir. Örneğin tüm arzında %90’ı ekibe gidiyorsa ve ekip sadece birkaç kişi ise burada bir sorun olabilir.  Projenin hangi ağda çalıştığını ve sözleşme adresini internette kolayca bulup bu verilere ulaşabilirsiniz.
  • Reklam Harcamaları; Tanınmış analistler tarafından yapılan yeni proje tanıtımları genellikle sponsor içeriklerdir. Yüzbinlerce insana ulaşan bu projeler piyasa değerine bağlı olarak hızla uçuşa geçebilir. Eğer bir projeyle alakalı çok fazla sponsorlu içeriğe denk geliyorsanız en azından kısa vadede yükseliş bekleyebilirsiniz. Reklam için bütçe ayırabilen projeler eğer ekibi ve hedefleri ilgi çekiciyle başarıya ulaşabilir.

Yazarın Kanaati

Arkadaşlar, benim şahsen yapmış olduğum incelemelerde şöyle bir kanaate vardım ve sizinle de paylaşmak istiyorum

  1. Gem projeler fiyat hareketlerine açılış fiyatının 3-5 katı seviyesinde yükselerek başlıyor.
  2. İkinci adımda zirve noktasından yaklaşık %90-95 seviyesine varan gerilemeler yaşanıyor, ki bu düşüş açılış değerinin 3 de 1 i değerine kadar inebiliyor.
  3. üçüncü adımda belli bir süre (burayı kestirmek zor ve büyük ölçüde sabır istiyor) yatay seyrettikten sonra toparlanmaya başlıyor ve proje insanlar tarafından kabul gördü ve diğer borsalarda görüntüleme yapılmaya başlandı ise yukarı yönlü hareket, teknik analiz kuralları dahilinde devam edip gidiyor.

UNUTMAYIN; Bitcoin bugünkü fiyatına 3-5 ayda gelmedi. Elmaslar uzun süren zamanlar içinde yüksek basınçlara maruz kalarak o değerli hallerini aldılar. Bu piyasanın sırrı sabırdır ve piyasa sabırlıları sever.

Yeni yazılarda görüşmek üzere sağlıcakla ve sitemizi takipte kalın 🙂

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

kucukyatirimcigunlugu.com adresinin sürekli gelişmesi için lütfen reklamları kapatmayınız :)